Smyslová a duchovní zaříkadla, obsahující přírodní magii, dodávající vašemu tělu i vaší mysli novou podobu. Přes obrovský pokrok moderního vědeckého lékařství mnohé z nás stále přitahuje stará moudrost léčebných postupů a bylinných léčiv. Tato zaříkadla vám s pomocí Matky Přírody umožní, abyste se cítili fyzicky i duchovně lépe a hlouběji prožívali milostný akt. Jen.. na jedno pamatujte, že čarodějnice / mág o svém kouzlení nemluví.

Šálek lásky – italský lektvar z likéru a bylinek považovaný za účinné afrodiziakum

Potřeby: stříbrná mince, několik lístků bazalky a šalvěje, 2 číše, trošku medoviny nebo stregy

“Strega” je italský výraz pro “čarodějnice”. Likér nazývaný strega pochází z oblasti Beneventa, proslulé čarodějnictvím. Původně to prý býval čarodějnický lektvar. V Anglii bývala za afrodiziakum považována medovina, připravovaná z medu. Pila se měsíc po svatbě, aby pár byl potentní.Odtud pochází i anglický výraz “honeymoon” – líbánky.

Likéry a vína stimulují nejlépe, ale měly by být požívány jen v malém množství, s přísadou trochy magie pro zvýšení účinku. V Itálii nosili zamilované páry bazalku jako znak lásky.Zvláště výhodné je pak spojení medu s pečivem ,například v podobě medových koláčků.

Postup:Stříbrnou minci nos u sebe až do úplňku, pak ji vlož do dlaně a vystav měsíčnímu světlu. Zatímco mince se nabíjí měsíční energií, soustřeď svoji mysl na svého milence nebo milenku. Když přijde večer kdy chceš ” šálek láskyšalvěje a bazalky (musí jich být tolik, aby dobře pokryly dno obou číší ). Energie Měsíce se tak přemístí do lektvaru. Vlož listy do číší a zalij je likérem. Nech hodinu vyluhovat a pak společně vypijte. Chuť na milování se dostaví u obou stejně rychle:- ) ” použít, přejeď nabitou stříbrnou mincí lístky

Hadí kůže – francouzský recept

Potřeby: jakákoliv kůže z hada, nápoj nebo jídlo

Postup: rozemletá hadí kůže je jedno z nejlepších a nejstarších afrodiziak, které je možné přimíchat do jakéhokoliv nápoje – coly, vína, nebo přidat do bonbónů či jídla. Při plné koncentraci rozemelte hadí kůži na prášek. Uschovejte a při nejvhodnější příležitosti dejte vašemu milému pozřít.

Parfém kurtizán

Potřeby: Citrónový olej, pačuli, lístky routy, čistý alkohol

Postup: udělejte směs z jednoho dílu citronového oleje a pačuli.6 dílů alkoholu a přidejte několik lístů routy. Pak se vykoupejte v horké vodě a potřete se tímto parfémem. Pro muže budete okouzlující a neodolatelná.

Zmrzlinový pohár

Potřeby: vanilková zmrzlina, čokoláda, černí lesní mravenci, plátky madlí, ořechy, čerstvý zázvor, med

Postup: vlastnoručně uvařená večeře při svíčkách dokáže muže povzbudit. Ale pokud chcete získat jistotu, že jeho mužná síla bude maximální, pak mu po večeři oslaďte životpohárem z vanilkové zmrzliny ,kterou dozdobíte rozdrcenou čokoládou. Poté přidáte několik černých lesních mravenců ( ty rozmačkáte ), přidejte několik plátků mandlí, ořechů , kousíček čerstvého zázvoru a lehounce zakápněte medem. Chutná to zajímavě a celkem spolehlivě funguje .

Večeře

Velmi dobře funguje polévka z celeru a chutné a zároveň pro milostný akt prospěšné je pojídání pečených kaštanů posypaných pepřem a solí, sladkých mandlí nebo pistácií.

Pokud budete podávat čokoládu připravenou jako nápoj nebo čokoládový krém, budete příjemně překvapen/a.

Nikdy nicnezkazíte orientálním pokrmem. To pravé koření do něj je : vanilka, rozmarýn,skořice, hřebíček, máta, pepř, zázvor, šalvěj, saturej, koryandr,muškátový oříšek a čili .Vzbuzují nejen chuť na lahodné , ale vzbuzují chuť na sex, protože podporují prokrvení pohlavních orgánů.

Pamatujte však že stoprocentně platí : pokrm pokud je připraven s láskou, už sám lásku přivolává !

K probuzení lásky

 

Potřeby: Hlína z podrážek vašeho vyvoleného, trochu vašich ostřihaných nehtů, pomeranč

Postup: Sežente si nějakou hlínu z jeho podrážek a dále potřebujete něco vašich ostříhanýchnehtů. Obě ingredience smíchejte ochutťe pomerančovou příchutí a navoďte situaci, aby toto vás vyvolený pozřel.
Žádný speciální návod neexistuje, takže zde je místo pro vaši nápaditost. Docela dobré je to zamíchat do těsta na koláče nebo do koření a ochutit jím pokrm.

Pro vášnivé

Potřeby: Váš osobní kapesník, trocha vaší krve z levého malíčku

Postup: Nechte vaší krví pokapat nějaký váš kapesník (nové a papírové tady nefungují). Pak jej spalte na popel, ten rozmělněte a přidejte do jeho salátu či oblíbeného jídla.

A pokud se pro něj rozhodnete být neodolatelná?

Sežeňte si vejce se třemi žloutky, usmažte a podejte mu je a stanete se pro něj neodolatelnou.

Kouzlo přitažlivosti

 

Potřeby: 1 lžíce koprových semínek

Postup : Dejte polévkovou lžíci (plnou) do teplé lázně, nechte semínka tak 15 až 30 minut působit. Poté se osušte. Tato lázeň velmi silně podporuje erotickou přitažlivost!

Podobně působé pomerančové listy nošené v kapse.

Prášek na probuzení sympatie

 

Potřeby: 1 muškátový oříšek, ušené květy jasmínu, růženín,1 – 2 lastury s ústřic

Postup: nejprve si zjistěte, kde váš človíček, kterého chcete ovlivnit bydlí. V pátek v den Venuše, kdy měsíc dorůstá, ve 2-hé hodině po setmění rozdrtíte na prach – Muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růženín, lastury z ústřic. Při mletí myslete na účel prášku. Prášek vložte do sáčku, který si ušijete z přírodního materiálu (plátno, hedvábí), barva by měla být tyrkysově zelená. Práškem posypte práh a rohožku, tak, aby byl váš vyvolený nucen přejít poněm, až ráno vyjde z domu. Zbytek prášku noste u sebe dokud se váš záměr nesplní, poté ho vhodťe do tekoucí vody

Listy magnólie

 

Potřeby: listy magnólie

Postup: nasypte listy magnólie pod společnou matraci, to udrží něžnou lásku mezi vámi a vaším partnerem.

Medový mls

 

Potřeby: Včelí med, rozsekané ořechy

Postup: Včelí med smícháme s rozsekanými ořechy . Aklivita vašeho milého, který pociťuje delší dobu únavu, se velmi výrazně zlepší. Stačí 2 lžičky této směsi.

Předpokládejme, že jste se zamiloval/a a dále předpokládejme, že jste si jí/ho pozval/a do bytu. Můžete např. podávat:

Jehněčí žebírko, bažanta, husu se žampiónovou omáčkou, mušle se sójovým salátem a dezetr s medem, také slávky a jiné mušle jsou velmi afrodiziakální. Lanýže, cibule, kokosový ořech, bílé víno, zelená cibulka,banány.

Vhodný prostředek na hrátky lásky: Pokud milému/milé podáte kachnu, uchovejte omastek, přidejte trochu cukru, kari, medu, a pár kapek pomerančové a jasmínové vůně. Směs hřebíčku, zázvoru a olivového oleje má stejný účinek.

Bylinky..

Řebříček obecný – je silným afrodiziakem, hodinu před předpokládaným stykem, vypije muž šálek čaje z listů.

Chřest lékařský – má nesporné povzbuzující účinky

Kopřiva – kopřivová semínka přidaná do bílého vína vyvolá velmi velké afrodiziakální účinky.

Křen selský – povzbuzuje sexuální touhu

Lékořice – přináší velmi sladké pocity

Papričky chili chili – obsahují silnou pálivou látku, která podněcuje pohlavní činnost.

Pepř černý – obsahuje látku, která povzbuzuje pohlavní činnost

Celer – dává tělu sílu a probouzí smysly

Česnek – jídla obsahující česnek podněcuje vášně

Mrkev – v syrovém stavu je silně afrodiziakální

Slunečnice – okvětní lístky usmažené v oleji, posolené a opepřené utužují partnerskou lásku

Banán – je silně afrodiziakální

Med – odporuje vášně

Pár zrnek pepře či kousek skořice mají galvanizační efekt pokud se rozžvýkají

Kokosový ořech – vyvolává silné vášně

Cibule – dává tělu sílu a probouzí smysly

Lanýže – jsou velmi účinými stimulanty

Afrodoziaka

You May Also Like