Jaký typ výkladu karet nabízíme:

  • Osobní konzultace, výklad karet probíhá v Praze 9 ( poblíž Jarova) délka 45min. Výhodou je klidné posezení u kávy či čaje a probrání veškerých Vašich konkrétních dotazů. Někdy se dostaneme i k odblokování vašich stresů či předání osobního amuletu.
  • Výklad karet po telefonu, je vhodný pro všechny mimopražské, i SR apod. Ptáte se na konkrétní dotazy, které si připravíte předem, objednáte se na konkrétní datum a čas, kdy budete volat na klasickou mobilní linku, platba probíhá poprvé předem. Je vhodné mít u sebe nějaký osobní předmět, který mi popíšete ( prsten, naušnice, hodinky apod.)
  • Výklad karet On-Line, je plnohodnotnou náhradou osobní konzultace, jen kafe si musíte uvařit sami :-). Opět se ptáte na konkrétní věci , které Vás zajímají. K tomuto výkladu potřebujete připojení na internet a Skype, pokud se chcete se mnou i vidět, tak web kameru. Nemusíte nikam cestovat, vhodné pro celý svět.
  • Výklad karet e-mailem, doporučuji pouze pro rychlé řešení nějakého jednoho či dvou dotazů. Zašlete mi e-mailem dotaz, vaše foto a dat. narození nebo osoby na kterou se ptáte. Platba probíhá předem a je odpovězeno většinou do 3 pracovních dní.
  • Věštkyně na firemní akce, párty nebo narozeniny. Vhodné pro oživení Vašich večírků nebo narozenin. Vhodné pro banky, hotely, event agentury, firmy, výstavy, svatby apod. Výklad karet i v Anglickém jazyce.
  • Výklad u Vás, po domluvě je možné přijet v Praze od 5 objednaných osob na výklad i k vám, mimo Prahu od 12 osob objednaných na výklad.
  • Novoroční věštba nebo dárkové poukazy pro Vaše blízké.

 

Výklad karet – jak se připravit

Pro to abyste čas u mne na výkladu využili co nejlépe pro sebe,
doporučuji si připravit konkrétní dotazy na to co vás zajímá, co chcete řešit.

Čím lépe si dokážete svůj dotaz formulovat a vizualizovat, (např. osobu na kterou se tážete) tím přesnější bude odpověď Tarotu. Výklad je možný i pro cizince v Anglickém jazyce.

Kde Výklad karet probíhá:

V Hrdlořezích- rozhraní Prahy 3 – Jarova a Prahy 9, Hrdlořezská 208/8.

( MHD 20.min od centra )

Nutné předchozí objednání.

Výklad karet trvá většinou 30/max.45 minut

Výklad karet – objednávka na telefonu +420 777 878 822Nezasílejte sms prosím, jen volat! Děkuji za pochopení.

Ceník výkladu karet najdete na našem E-SHOPU v sekci  Výklad karet, věštby/vyklad karet