Kurz – Výklad karet- jak na to.

1 688,00 

Jednodenní kurz pro začátečníky, Výklad karet – jak na to.
Výklad karet – jak na to. Zjistíme co jsou Tarotové karty, základní rozdělení a možnosti jiných druhů karet. Jak klást otázky, komu vykládat a jak rozumět odpovědi karet.
První část je seznámení s kartami a jejich význam.
Druhá část, jak si sám vyložit, plus vaše dotazy.
Kurz trvá cca. 3-5hod. dle počtu uchazečů a jejich délky dotazů. Mezi první a druhou částí je cca. 30min. přestávka na občerstvení.
Kurz se konají v Praze na dobrém spojení MHD s možností parkování.
Místo bývá upřesněno podle počtu uchazečů cca. 2-5 dní předem.
Kurz se konná při minimální účasti 12 osob a je dohodnut nejvhodnější termín pro většinu uchazečů.

Popis

Jednodenní kurz pro začátečníky, Výklad karet – jak na to. První část je seznámení s kartami a jejich význam. Druhá část, jak si sám vyložit, plus vaše dotazy. Náplň kurzu: – co je to Tarot – základní rozdělení karet, druhy karet – druhy výkladu – kdo může vykládat a komu, – jak klást otázky – malá a velká arkána – volné dotazy Kurz trvá cca. 3-5hod. dle počtu uchazečů a jejich délky dotazů. Mezi první a druhou částí je cca. 30min. přestávka na občerstvení. Kurzy se konají v Praze na dobrém spojení MHD s možností parkování. Místo bývá upřesněno podle počtu uchazečů cca. 2-5 dní předem. Kurz se konná při minimální účasti 12 osob a je dohodnut nejvhodnější termín pro většinu uchazečů. Tištěný materiál možno na místě dokoupit za 122kč. Při Vašem zájmu volejte na naše tel. číslo 777878822 pro další informace.

Kurz – Výklad karet- jak na to.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kurz – Výklad karet- jak na to.”