Pyramidy patří k tisíciletým záhadám, které se člověk stále znovu a znovu pokouší vyřešit.Stejně jako člověk , i pyramida se skládá z hmoty, duše a ducha. Pyramidální energie má léčebné účinky na lidský organismus. Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně. Po pobytu v pyramidě jsme jako po hlubokém několikahodinovém spánku a několik dní se cítíme svěží, aktivní, s dobrou náladou. Říká se, že jedna noc strávená v pyramidě, zregeneruje organismus jako týden pobytu na horách nebo u moře.

Meditace v pyramidě

Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu. Pyramidální energie synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím, pomáhá člověku stát se pouhým bytím oproštěným od zákonů fyzického světa. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Když opustí pyramidu, jejich myšlenky jsou zcela zaplavené hlubokými mnoharozměrnými pocity. Pyramida vyvolává řadu duchovních prožitků, které se různí podle citlivosti relaxujícího, je možné zažít pocit beztělesnosti, pocit vznášení se, projevy jasnovidectví, vzpomínky na minulé životy, putování v astrálu, podivuhodnou euforii, zvláštní klid jako při hluboké meditaci.

Pyramida proti stresu

Životní prostředí v němž žijeme – vliv exhalací, geopatogenních zón, elektromagnetického smogu – přispívá k oslabení imunitního systému, k vyčerpanosti. Negativně na nás také působí skryté rozvody elektrické energie, elektrostatická energie umělých hmot, energie tvarů ( úhly 90° jsou zdrojem negativního záření). Působení pyramidální energie je proto přímo balzámem, jehož účinky ocení zvláště lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží ( podnikatelé, lékaři, učitelé, novináři, úředníci, studenti , sportovci) aj. Energetické pole pyramidy má schopnost dát biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí proti projevům chorob. Pyramida má velmi uklidňující účinek na stresované a nervozní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách pociťuje obnovující a oživující účinek. V mnoha případech se tímto způsobem odstranily deprese.

Působení pyramidy

Hodně odborníků se přiklání k názoru, že pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie. Teorie vyzařování energie říká, že energie vyzařovaná pyramidou se soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy, čímž vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě, zvaném královská komora, nacházejícím se v jedné třetině mezi základnou a vrcholem. Největší účinky má pyramida jejíž stěny svírají s podstavou úhel 51°51´ a je-li orientována stěnami na světové strany. Na materiálu tolik nezáleží, ale nejvíce se osvědčily pyramidy z měděných trubiček. Zvláštní tvar pyramidy a její správné nasměrování podle světových stran způsobuje, že objekty umístěné v pyramidě vyzařují energii, která z pyramidy nevychází, ale odráží se od vrcholů a tak mění molekulární strukturu objektů. Změna molekulární struktury se v praxi projevuje například tak, že se znovu naostří žiletka. Pyramidou ozářená žiletka má molekulární strukturu jako po výrobě ( je tedy ostrá).

Pyramidální voda

Jinou molekulární strukturu má i pyramidální voda, jejíž používání má pro lidské tělo nesmírný význam. Voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují. Pyramidální voda je měkčí, tedy vstřebatelnost minerálů ve vodě obsažených je větší. Navíc je tato voda nabita pyramidální energií. Pitím této vody se energie převádí do těla. Pyramidální voda má tedy účinky detoxikační, energetické a výživové. Když uvážíme, že lidské tělo se skládá ze 2/3 z vody a že příjem vody by se měl pohybovat mezi 2 až 3 litry je užívání pyramidální vody velmi účinné. Svou chuť změní nejenom voda, ale i pokrmy, které z této vody připravíte. Například zelenina bude mít výraznější chuť a bude dříve vařená. Pyramidální voda se zenergetizuje v pyramidě o základně 45cm asi za 10 hodin a energii si uchová po dobu asi 5 dnů. Z pyramidální vody můžeme upravovat nápoje, pokrmy, omývat se, ale i zalévat květiny, které pak lépe porostou. Chuť čajů bude intenzívnější a u bylinných čajů se zvýší regenerační a léčivé účinky.

Jakou pyramidu si vybrat?

* Čím větší je pyramida, tím je energie silnější. * Pokud si někdo nemůže pořídit velkou pyramidu, pak je výhodné mít alespoň sestavu dvou malých pyramid o základně 20 cm, ve vrcholu s křišťálem zbroušeným do tvaru koule. Ten se umístí pod lůžko a závěsná pyramida nad lůžko tak, aby oba vrcholy byly v ose. V prostoru mezi pyramidami lze spát , meditovat, relaxovat, učit se atd. * Na energetizování vody a potravin je vhodná pyramida o základně 45 cm. Množství obsahu pod pyramidou by mělo být malé. Uvádí se 5% objemu. Podle zkušeností však může být o něco více. Z této pyramidy můžete také sestavit dvě závěsné pyramidy. * Malé pyramidy o základně 20 cm se používají buď tak, že se přikládají na problematická místa nebo se energie z vrcholu vede na místo, které je třeba působit. Sílu těchto pyramid můžeme zesílit tak, že dáme dvě i více pyramid na sebe.

Autor: Hana Bejlkova

Léčivé pyramidy

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *