On-Line Course: How to modify a child’s room, design, etc.

2,699.00 

Jak upravit dětský pokoj, desing atd, ale i energie pokoje. On -line seminář, probíhá v domluvený termín přes PC ( potřebujete PC, sluchátka, připojení na internet a chvíli klidu :-). ) Nemusíte nikam jezdit. Na domluvení termínu je nutno minimálně 5 zájemců o jeden termín. Termíny budou navrhnuty po telefonické domluvě nebo emailem. V ceně je jedna osobní konzultace po skype, která se bude týkat přimo dotazů k vašemu pokojíku atd. v délce 30 min.
Úprava dětských pokojů: od miminek až po adolescenty každý potřebuje jiný prostor pro kladný vývoj a úspěšnou budoucnost. Tímto můžeme upravit: hyperaktivitu, nechutˇnebo neschopnost učení, podpoření dobrých vztahů ve škole ( šikana, učitele ) ale hlavně zdraví a dobrého vývoje osobnosti.

Description

On – line kurz : Jak upravit dětský pokoj, desing a energie. On -line seminář probíhá v domluvený termín přes PC nemusíte nikam jezdit. Na domluvení termínu je nutno minimálně 5 zájemců o jeden termín. Termíny budou navrhnuty po telefonické domluvě nebo emailem. Úprava dětských pokojů: od miminek až po adolescenty, každý potřebuje jiný prostor pro kladný vývoj a úspěšnou budoucnost. Tímto můžeme upravti pokoj nejen designově ale také: hyperaktivitu, nechuť nebo neschopnost učení, podpoření dobrých vztahů ve škole ( šikana, učitele ) ale hlavně zdraví a dobrého vývoje osobnosti. Zvláštní péči je nutné věnovat dětem – děti se totiž dělí minimálně na čtyři skupiny. První skupinou jsou miminka, která se teprve narodí či už narodila. Ta mohou být v pokojíčku nebo v místnosti, kde budou s rodiči až do školkového věku. Druhou skupinou jsou školní děti. Prvňáčkovi už je nutné jeho pokoj přizpůsobit potřebám prvního studia. Další zlom nastává v pubertě nebo době, kdy jde dítě na střední školu. Dále při vysoké škole nebo když se chce zabývat svojí první prací. Je nutné úpravě pokoje pro dítě věnovat dostatek času, občas i větší finance. Je ovšem možné za určitých pravidel zachovat nábytek od základní školy až do vysokoškolského věku. Můžete jen přikupovat nějaké doplňky, barvy, což vás nevyjde zase na tolik peněz.

On-Line Course: How to modify a child’s room, design, etc.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “On-Line Course: How to modify a child’s room, design, etc.”