Design of a child’s room and energy

3,330.00 

Chcete nejenom hezký, ale hlavně účelný pokoj pro Vaše dítě?
Úprava dětských pokojů: od miminek až po adolescenty, každý potřebuje jiný prostor pro kladný vývoj a úspěšnou budoucnost. Tímto můžeme upravit: hyperaktivitu, nechutˇ nebo neschopnost učení, podpoření dobrých vztahů ve škole ( šikana, učitelé ) ale hlavně zdraví a dobrého vývoje osobnosti. Také však podporu pro hudbu, sport nebo jiné koníčky.
Kladné vztahy v rodině nebo se sourozenci a spoustu dalších věcí v životě pro nás nejdůležitějších osob na světě – našich dětí!

Description

Chcete nejenom hezký, ale hlavně účelný pokoj pro Vaše dítě ? Úprava dětských pokojů: od miminek až po adolescenty, každý potřebuje jiný prostor pro kladný vývoj a úspěšnou budoucnost. Tímto můžeme upravit: hyperaktivitu, nechutˇ nebo neschopnost učení, podpoření dobrých vztahů ve škole ( šikana, s učitelem , rodiči apod. ) a hlavně zdraví a dobrého vývoje osobnosti. Také však podporu pro hudbu, sport nebo jiné koníčky. Kladné vztahy v rodině nebo se sourozenci a spoustu dalších věcí v životě pro nás nejdůležitějších osob na světě – našich dětí! Jak probíhá služba? V Praze dojedu na místo se osobně podívat, jak pokoj vypadá. Jiná města stačí foto a více detailů, na které se vás budu ptát. Pak se dohodneme, co očekáváte Vy jako rodiče a co potomek, pokud již mluví 🙂 a samozřejmě Vaši finanční možnost pro rekonstrukci nebo nové vybavení. Pracuje se vždy s konkrétními daty dětí i rodičů, využívám nový design dle aktuálních nabídek, možností a přání rodičů i dětí. Cena 3330 kč. Je za základní rozbor energií pokoje, náhled na vhodné rozmístění věcí a základní rozbor umístění nábytku. Pokud byste chtěli služby rozšířit, cena je vždy kalkulována pro konkrétního klienta na míru, možno i doporučením na konkrétní řemeslníky nebo dodavatele nábytku s doděláním na klíč.

Design of a child’s room and energy

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Design of a child’s room and energy”