Amulety a talismany

 
Talismany, Amulety na míru pro Vás

Nábízíme výběr z kamenů, talismanů a jejich zasvěcení přímo pro vás nebo danou osobu a účel. Návrh talismanu, obdržíte e-mailem po té, co zašlete požadavek na to k čemu by měl talisman sloužit, dále vaše jméno, datum narození nebo osoby pro kterou má být talisman zhotoven. Dostanete na výběr ze tří možností a pak stačí jen potvrdit výběr. Cena talismanu je cca. od 80kč – 400kč dle vaší náročnosti, ale i vašeho přání. Zasvěcení od 250 – 500kč Kámen je nutno nabít při úplňku nebo novoluní a pak jej ještě aktivovat pro danou osobu, proto počítejte s možným časovým rozptylem, který upřesníme po objednání služby. Některé kameny jsou již při úplňku nabity a připraveny. Poštovné dle ceníku české pošty a váhy produktu.

Amulet

 
Původ tohoto slova není stoprocentně znám, ale předpokládá se, že pochází z latinského slova amuletum, což znamená oddálit nebo také odsunout.Takže teď už je vám možná jasné, že amulety jsou předměty výhradně s ochranným účinkem a měly by obsahovat magickou sílu. Amulety uznávaly už i v starověkém Egyptě, kde se například k mumiím přikládali různé zlaté, bronzové nebo kamenné amulety, které měly ochraňovat nesmrtelnost zemřelých. amulety také sloužily k ochraně zdraví a štěstí. Nejrozšířenější a nejmocnější z nich měly podobu SKARABEA, nalíčeného oka nebo spony bohyně Isis.

I vy si můžete vyrobit vlastní ochranný amulet. Postačí vám k tomu obyčejný kamínek nebo něco jiného, co dobře přijímá informace a vydrží nošení. Nejlépe vnímají informace drahé kovy jako třeba zlato, stříbro, bronz ale také železo. Stejně dobře vám poslouží i sklo a keramika

  • Během působení by se amuletu neměla dotýkat jiná osoba než ty !!!
  • Jen čistý amulet může spolehlivě pracovat a proto ho očisti každý večer od špatných vlivů z okolí a tvého podvědomí.
  • Amulety, které jsou směřovány na určitá přání, se po jeho splnění odloží nebo se naplní jiným přáním.
  • Před odložením se ale amulet musí znovu vystavit proudu tekoucí vody a při to m bys měl/a říkat : „ZBAVUJI TĚ TVÉHO ÚKOLU, JSI OPĚT ČISTÝ“.
  • Amulet by měl sloužit jen jednomu člověku

 

Co je talisman

Talisman je na druhé straně předmět, který přitahuje dobré nebo špatné záležitosti. Samo slovo talisman pochází z arabského talisim a znamená to kouzelný obraz. Dříve jako talismany sloužily různé figurky, drahé kameny nebo dokonce části rytin na papíře. V křesťanském světě to třeba bývaly obrázky svatých. Jako ochranný talisman dříve kojenci dostávali chrastítka se zvonečky, neboť jejich zvuk byl považován za prostředek k zastrašení zlých duchů. Stejně jako u amuletů i vy si můžete vytvořit svůj vlastní talisman.

Určitě si vzpomínáte, jak jste si třeba do školy nesli na těžkou zkoušku svého plyšáka pro štěstí. Existují totiž i „zaběhnuté“ talismany. Třeba taková rybí šupina z vánočního kapra. No podívejte se do peněženky, jestli jí tam tak náhodou nemáte.

 

 

Amulets and talismans

You May Also Like