Happy Tree

220.00 

Krásný dárek k Novému roku, výročí nebo prostě jen přání někomu štěstí v životě.
Stromeček má korumu ozdobenou různými druhy polodrahokamů kmínek je ze svazků mosazných drátků upevněných na podstavci ze štípaného mramoru.
Stromeček je možno vybrat podle znamení nebo jen barvy, kterou máte rádi o vhodnosti různých kamenů Vám můžeme poradit.
Stromeček je možno také zasvětit přímo pro danou osobu, což jej poté povyšuje na osobní talisman, který souzní s danou osobou a je jí nápomocný v různých životních situacích.

Description

Krásný dárek k Novému roku, výročí nebo prostě jen přání někomu štěstí v životě. Stromeček má korumu ozdobenou různými druhy polodrahokamů kmínek je ze svazků mosazných drátků upevněných na podstavci ze štípaného mramoru. Stromeček je možno vybrat podle znamení nebo jen barvy, kterou máte rádi o vhodnosti různých kamenů Vám můžeme poradit. Stromeček je možno také zasvětit přímo pro danou osobu, což jej poté povyšuje na osobní talisman, který souzní s danou osobou a je jí nápomocný v různých životních situacích. Co vše by měl osobě přinést, můžeme předem probrat. Pokud zvolíte stromeček se zasvěcení je nutno počítat s časem na víc, ale i silnějším osobním amuletem. Vice v sekci zasvědcení talismanu nebo amuletu – Talisman na míru pro Vás. Neváhejte nám svůj dotaz napsat na email abracadabra.cz@gmail.com

Happy Tree

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Happy Tree”