Talisman tailored to you, a figurine for you

148.00 

Tyto panenky, které můžete vidět jako woodů panenky se značně liší.

 

Za prvé nemají s woodů nic společného, jsou však silným talismanem, který bude aktivovám přímo pro vás ! Což s obchodech nenajdete jde tam jen zábavnou formu, jako je rozdíl mezi horoskopem v Blesku( zábavná forma ) a horoskopem přímo pro Vás ! upozornění: cena je včetně, zasvěcení a aktivace talismanu 120 – 150kč. dle požadavku a náročnosti na čas. cena zahrnuje také, dodání talismanu formou doporučené zásilky. Talismany se bez aktivace neprodávají ! Při odběru 8 a více talismanů je možná sleva dle dohody.

Description

Tyto panenky, které můžete vidět jako woodů panenky se značně liší.

Za prvé, nemají s woodů nic společného, jsou však silným talismanem, který bude aktivovám přímo pro vás !

Což v obchodech nenajdete jde tam jen zábavnou formu, jako je rozdíl mezi horoskopem v Blesku ( zábavná forma ) a horoskopem přímo pro Vás!

Můžete si vybrat nyní z devíti druhů talismanu, v budoucnu budeme rozšiřovat nabídku… Tyto Talismany jsou nabity při novoluní nebo úplňcích a připraveny k zasvěcení a aktivaci pro konkrétní osobu a její přání…následně dle vašeho požadavku zasvěceny a aktivovány pro Vás. druhy talismanu: uveďte do objednávky

ŠAMAN CHRÁNÍ TĚ PŘED NEMOCEMI, ZAJISTÍ RYCHLÉ UZDRAVENÍ. LÉČITELŮ A MASÉRŮM DÁVÁ SÍLU.

BANDITA CHRÁNÍ TVŮJ MAJETEK PŘED ZLODĚJI, FIRMU PŘED KRÁDEŽEMI. ANDĚL CHRÁNÍ TVOU DUŠI A TVÉ SNY, JE TI PRŮVODCEM NA TOMTO SVĚTĚ.

AMOR A OCHRÁNCI LÁSKY PŘIVOLÁVÁ LASKU, NEBO CHRÁNÍ VÁŠ VZTAH S VAŠÍM VYVOLENÝM/NOU.

ČARODĚJKA DOBRODĚJKA HLÍDÁ VÁS PŘED ZÁVISTÍ JINÝCH, A DÁVÁ POZOR NA TO, JAK NAKLÁDÁTE SE SVOJÍ DUŠÍ. PŘIVOLÁVÁ VNITŘNÍ HARMONII.

MALÝ PRINC OCHRÁNÍ MALÉ DROBEČKY, PŘINESE JIM ŠTĚŠTÍ A SPLNĚNÉ DĚTSKÉ PŘÁNÍ.VELKÝM – DÁVÁ MOŽNOST SE ZNOVU NA VĚCI PODÍVAT DĚTSKÝMA OČIMA A VIDĚT NEVIDITELNÉ.

VÍLA RÁDODAJKA VÍLA VÁM RÁDA POSKYTNE INSPIRACI, UMĚLCŮM, TANEČNÍKŮM, PŘINÁŠÍ ÚSPĚCH A CHRÁNÍ JEJICH NÁPADY. ŽENÁM PŘINÁŠÍ KRÁSU, ŠARM A OBDIV MUŽŮ.

EROTIK PŘÍNÁŠÍ DO VAŠEHO ŽIVOTA VÁŠEŃ, POŽITEK A ROSKOŠ. PŘÍNÁŠÍ POVZBUZENÍ TĚM CO NEMOHOU DOCÍLIT RYCHLE MUŽNÉ SÍLY.

ATLET POMÁHÁ DOCÍLIT VÍTĚZSTVÍ VE SPORTU, DÁVÁ SÍLU A HOUŽEVNATOST PRO VEŠKERÉ SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Talisman tailored to you, a figurine for you

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Talisman tailored to you, a figurine for you”